PADEL: Speelschema dinsdag

          

Reserve: Ruud Veken, Bas Overboom, Joyce Kaldenbach

Ronde 1 - afgelast op 6 februari vanwege de weersomstandigheden - is doorgeschoven naar 26 maart
Ronde 2 - afgelast, wordt niet meer gespeeld, het schema zit vol tot de start van de zomeravond

 

Ronde 3   27-feb        
Tijd   Baan 4        
19:00 C3 Dave/Nick   deze wedstrijd    
  C4 Mark/Ronald   is verplaatst    
             
Tijd   Baan 1   Baan 2   Baan 3
19:00 D2 Marja/Hans C2 Mirjam/Barbara A1 Michel/Sjors
  D4 Barbara/Mattias C5 Hanna/Maureen A3 Gert-Jan/Lennart
             
20:00 D5 Foz/Martijn A4 Dick/Hans A2 Bjorn/Frank
  D6 Emiel/Jeroen A6 Jelle/Marco A5 Jasper/Esther
             
21:00 D1 Dick/Marije B2 Jodie/Richard    
  D3 Cindy/Erwin B3 Janneke/Wim    
             
22:00 C1 Jeroen/Alexander     B1 Maurice/Milan
  C6 Jelle/Wouter     B5 Heico/Sander
    Vrij: B4        
             
Ronde 4   5-mrt        
Tijd   Baan 1   Baan 2   Baan 3
19:00 D2 Marja/Hans A1 Michel/Sjors C1 Jeroen/Alexander
  D6 Emiel/Jeroen A4 Dick/Hans C2 Mirjam/Barbara
             
20:00 D3 Cindy/Erwin C4 Mark/Ronald B1 Maurice/Milan
  D5 Foz/Martijn C6 Jelle/Wouter B3 Janneke/Wim
             
21:00 B4 Jordy/Marchel D1 Dick/Marije A2 Bjorn/Frank
  B5 Heico/Sander D4 Barbara/Mattias A6 Jelle/Marco
             
22:00 C3 Dave/Nick     A3 Gert-Jan/Lennart
  C5 Hanna/Maureen     A5 Jasper/Esther
    Vrij: B2        
             
Ronde 5   12-mrt        
Tijd   Baan 1   Baan 2   Baan 3
19:00 A2 Bjorn/Frank D3 Cindy/Erwin B3 Janneke/Wim
  A4 Dick/Hans D6 Emiel/Jeroen B5 Heico/Sander
             
20:00 C2 Mirjam/Barbara D1 Dick/Marije A1 Michel/Sjors
  C3 Dave/Nick D2 Marja/Hans A5 Jasper/Esther
             
21:00 A3 Gert-Jan/Lennart C5 Hanna/Maureen C1 Jeroen/Alexander
  A6 Jelle/Marco C6 Jelle/Wouter C4 Mark/Ronald
             
22:00 B2 Jodie/Richard     D4 Barbara/Mattias
  B4 Jordy/Marchel     D5 Foz/Martijn
    Vrij: B1        
             
Ronde 1   26-mrt
doorgeschoven van 6 feb
     
Tijd   Baan 1   Baan 2   Baan 3
19:00 A5 Jasper/Esther D3 Cindy/Erwin C3 Dave/Nick
  A6 Jelle/Marco D4 Barbara/Mattias C6 Jelle/Wouter
             
20:00 B1 Maurice/Milan B3 Janneke/Wim C1 Jeroen/Alexander
  B2 Jodie/Richard B4 Jordy/Marchel C5 Hanna/Maureen
             
21:00 A1 Michel/Sjors D2 Marja/Hans A3 Gert-Jan/Lennart
  A2 Bjorn/Frank D5 Foz/Martijn A4 Dick/Hans
             
22:00 C2 Mirjam/Barbara     D1 Dick/Marije
  C4 Mark/Ronald     D6 Emiel/Jeroen
    Vrij: B5        
             
© TVWognum          

 

 

 

Padel op Dinsdag Overzicht