Tussenstand dubbel ronde 2

 

    

Hieronder de tussenstand van de tweede ronde dd. 12-12-2020

 

Naam Punten Ge-speeld Ge-wonnen Gelijk Ver-loren Games Voor Games Tegen Game Saldo Spelers
A5 4 2 2 0 0 32 10 22 Mark vd Gracht / Martijn v Etten
A2 4 2 2 0 0 23 18 5 Dennis Dekker / Mark Buis
A1 2 2 1 0 1 20 19 1 Gerard Wuite / Robbe Jan Thieme
A4 2 2 1 0 1 20 20 0 Mark Bijpost / Thomas Molenaar
A6 0 2 0 0 2 16 25 -9 Rick Koeleman / Simon jr Commandeur
A3 0 2 0 0 2 10 29 -19 Nick Ursem / Sander Veeken
                   
Naam Punten Ge-speeld Ge-wonnen Gelijk Ver-loren Games Voor Games Tegen Game Saldo Spelers
B1 4 2 2 0 0 26 8 18 Ard Moeijes / Martijn vd Berg
B2 4 2 2 0 0 19 17 2 Martijn Laan / Frank vd Berg / Ben de Graaff
B3 2 2 1 0 1 18 17 1 Hugo Commandeur / Jeroen v Schaick
B4 1 2 0 1 1 17 18 -1 John Boelhouwers / Marcel Hegeman
B6 1 2 0 1 1 14 23 -9 Gerard Schouten / Humphrey Toorop
B5 0 2 0 0 2 10 21 -11 Hans Kooter / Nico Loos
                   
Naam Punten Ge-speeld Ge-wonnen Gelijk Ver-loren Games Voor Games Tegen Game Saldo Spelers
C6 2 1 1 0 0 11 4 7 Job Gootjes / Maikel Stam
C5 2 1 1 0 0 10 5 5 Henk Tjerks / Wim v Dorth
C2 2 2 1 0 1 15 16 -1 Michel Commandeur / Paul Klaver
C1 1 1 0 1 0 10 10 0 Richard Vermeer / Justin Trampe
C4 1 1 0 1 0 10 10 0 Luke Ursem / Ron Meester
C3 0 2 0 0 2 10 21 -11 Fulko Tjerks / Harmen Vellinga
                   
Naam Punten Ge-speeld Ge-wonnen Gelijk Ver-loren Games Voor Games Tegen Game Saldo Spelers
D1 3 2 1 1 0 18 13 5 Jan Ootes / Peter Bakker
D3 3 2 1 1 0 18 14 4 Remy Jansen / Roan Jansen
D4 2 2 1 0 1 21 14 7 Annemieke Wit / Margo Pauw/Petra Vriend/Esther Wolda
D2 2 2 1 0 1 12 9 3 Heico Ramerman / Alexander v Uden
D6 2 2 1 0 1 15 16 -1 Ben Vrenegoor / Paul Zult
D5 0 2 0 0 2 4 22 -18 Ardjan Koning / Maurice Veeken
                   
Naam Punten Ge-speeld Ge-wonnen Gelijk Ver-loren Games Voor Games Tegen Game Saldo Spelers
E2 4 2 2 0 0 25 11 14 Ronald Luurtsema / Coen Stevens
E4 4 2 2 0 0 22 12 10 Danielle Ooms / Mieke Beerepoot
E6 2 2 1 0 1 15 19 -4 Hans Bleeker / Simon Commandeur (Sr.)
E1 2 2 1 0 1 13 18 -5 Cheryl Poots / Michelle Schipper/Milan Heddes
E5 0 2 0 0 2 14 20 -6 Maaike Bakker / Tineke Schouten/Marjan Loos
E3 0 2 0 0 2 10 19 -9 Erwin vd Berg / Ron vd Jagt
                   
Naam Punten Ge-speeld Ge-wonnen Gelijk Ver-loren Games Voor Games Tegen Game Saldo Spelers
F2 4 2 2 0 0 25 11 14 Sjoerd Otten / Björn Otten
F4 2 2 1 0 1 19 19 0 Marina v Eijk / Lianne Anema/Moniek Ootes/Laurien
F5 2 2 1 0 1 18 18 0 Lilian Sijm / Pauline Oud
F1 2 2 1 0 1 16 18 -2 Jasper Kok / Ruben Oosterwijk
F6 2 2 1 0 1 15 19 -4 Kathelijne vd Pasch / Dionne v Ophem
F3 0 2 0 0 2 15 23 -8 Verina Benard / Jolanda vd Berg
                   
Naam Punten Ge-speeld Ge-wonnen Gelijk Ver-loren Games Voor Games Tegen Game Saldo Spelers
G2 4 2 2 0 0 20 13 7 Angelique Laan / Coby Laan
G3 2 1 1 0 0 10 6 4 Greet vd Steen / Lizette Jak
G1 2 2 1 0 1 15 19 -4 Ellen Ooms / Thea Steltenpool
G5 0 1 0 0 1 8 10 -2 Denise Buitenhuis / Cyrelle Feld
G4 0 2 0 0 2 14 19 -5 Danielle Rozemond / Michelle Plantfeber