Indeling Zomeravond Donderdag

               

 Als je een verhindering hebt en de indeling staat al op de site, dien je zelf voor een vervanger te zorgen!!!

 

Datum 16-sep.          
             
Tijd Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6
19:00 Henk Groen Jos Kamp LES LES Dick Overboom Robalt Kaldenbach
  Truus Veken Marianne vd Guchte     Astrid Hovius Rinske Bakels
  Nico Huisman Wim Overboom     Simon Commandeur Jacques Foudraine
  Thea Steltenpool Annemiek Koenders     Anita Bontekoning Alice Wallaart
             
20:00 Piet Blaauw Peter Nannings Paul Zult LES Gerard Schouten André Ikink
  Simone Bruins Jolanda v d Berg Joke Veeken   Mirja Kraakman Kristi Hoogland
  Paul Kok Ruud Veken Wim Koenis   Roan Jansen Ronald Overboom
  Esther Wolda Tineke Schouten Janneke v Engen   Marjan Loos Ellen Ooms
             
21:00 Thomas Berndsen Siem Veeken Hans Baart LES Remy Jansen Richard Vermeer
  Margaret Kok Milan Heddes Marije Overboom   Maaike Bakker Ella Pijper
  Jan Ootes Ronald Wallaart Ard Moeijes   Frank v d Berg Paul Hovius
  SImone Smit Lilian Sijm Joyce Kaldenbach   Marja Baart Greet vd Steen
             
Reserve            
  Elly Steltenpool 7        
  Danielle Ooms 7        
  Hannelore Lamers 7        
  Helma Blaauw 7        
  Cyrelle Feld          
  Peter de Weerd 8        
  Marjolein Kraft 8        
  Ad Bakker 8        
  Lizette Jak 8        
  Annemiek Palenstijn 8      

 

Datum 23-sept          
             
Tijd Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6
19:00 Ellen Ooms SImone Smit LES LES Anton Hiemstra Greet vd Steen
  Alice Wallaart Jolanda v d Berg     Wim Koenis Thea Steltenpool
  Lizette Jak Kim v d Gulik     Alexander v Uden Marianne vd Guchte
  Rinske Bakels Saskia Duurhoud     Henk Groen Annemiek Palenstijn
             
20:00 Jan Ootes Annemiek Koenders Simon Commandeur LES Ad Bakker Margaret Kok
  Gerard Schouten Mirja Kraakman Paul Zult   Richard Vermeer Ella Pijper
  Peter Nannings Tineke Schouten Jacques Foudraine   Siem Veeken Marja Baart
  Thomas Berndsen Janneke v Engen Heico Ramerman   Ronald Overboom Anita Bontekoning
             
21:00 Ard Moeijes Esther Wolda Hans Baart LES Robalt Kaldenbach Maaike Bakker
  Roan Jansen Marije Overboom Jeroen v Schaick   Frank v d Berg Joke Veeken
  Piet Blaauw Joyce Kaldenbach Remy Jansen   Dick Overboom Kristi Hoogland
  Ruud Veken Simone Bruins Nicole Ootes   Ronald Wallaart Marjan Loos
             
Reserve            
  Elly Steltenpool 7        
  Danielle Ooms 7        
  Hannelore Lamers 7        
  Helma Blaauw 7        
  Cyrelle Feld          
  Peter de Weerd 8        
  Marjolein Kraft 8