Logo

Sponsors

 
Gemeten  19:30
Temp-1°C
WindZ4 bft
LV-  
 

De technische commissie wenst iedereen een sportief en gezellig 2019.

Vanaf nu hebben we besloten om de teams van de dinsdag en donderdag winteravond competitie gelijkmatig over de avonden te verdelen.

We kunnen geen rekening meer houden met de vele verhinderingen van de deelnemers.

Dit houdt in dat als je een keer niet kan, je zelf voor vervanging moet zorgen.

8 januari 2019

Datum

22-1-2019

Tijd

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

19:00

D1-D2

E3-E5

A4-A6

XX

C4-C5

C1-C3

20:00

D3-D4

E1-E6

G1-G5

XX

B2-B5

G2-G3

21:00

D5-D6

F2-F3

A2-A3

XX

B1-B4

C2-C6

22:00

F1-F5

E2-E4

vrij

XX

B3-B6

A1-A5

Vrij

F4,G4

Datum

29-1-2019

Tijd

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

19:00

C1-C2

D3-D5

E4-E6

XX

G1-G4

B2-B6

20:00

C3-C4

D1-D6

F2-F5

XX

A2-A5

B1-B3

21:00

C5-C6

F1-F4

E2-E3

XX

A1-A4

G2-G5

22:00

E1-E5

D2-D4

vrij

XX

A3-A6

B4-B5

Vrij

F3,G3

Datum

5-2-2019

Tijd

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

19:00

B1-B2

C3-C5

D4-D6

XX

F1-F3

A1-A3

20:00

B3-B4

C1-C6

G4-G5

XX

E2-E5

A2-A6

21:00

B5-B6

F4-F5

D2-D3

XX

E1-E4

G1-G3

22:00

D1-D5

C2-C4

vrij

XX

E3-E6

A4-A5

Vrij

F2-G2

 

Poule indeling

Poule-indeling

DINSDAG DUBBEL

Heren deelnemers dinsdagavond

Naam 1

Telefoon

Naam 2

Telefoon

A1

Robbe-Jan Thieme

654310420

Gerard Wuite

A2

Simon Commandeur (Jr.)

611327889

Rick Koeleman

640213556

A3

Rick de Bruin

622948783

Dennis Buis

653755517

A4

Dennis Dekker

652421792

Mark Buis

630252055

A5

Mark Commandeur

612456851

Robin Doodeman

A6

Mark Groenland

622102501

Wim Sneek/Rene vd Guchte

651874168

B1

Nick Ursem

620354854

Sander Veeken

653895370

B2

Mark Bijpost

623467693

Thomas Molenaar

646311014

B3

Esther Overboom

612475683

Susanne Koopman

229574541

B4

Humphrey Toorop

639784611

Gerard Schouten

653209557

B5

Thomas Berndsen

621220745

Mark vd Gracht

623926489

B6

Ben de Graaff

625021152

Martijn Laan

622790984

C1

Hans Kooter

619937071

Henk Tjerks

625081529

C2

Marcel Hegeman

646566766

John Boelhouwers

651607383

C3

Jaap Kroezen

653805834

Rob Beerepoot

630415219

C4

Peter de Weerd

611503246

Sander Botman

651425985

C5

Arjen Deinum

612260465

Ardjan Koning

654380357

C6

Nico Loos

623699235

Herman Klaversteijn

634894524

D1

Jan Ootes

633775352

Peter Bakker

653335097

D2

Jeroen van Schaick

630486709

Hugo Commandeur

651433682

D3

Jaap Wolda

229573653

Martijn vd Berg

625431018

D4

Heico Ramerman

624374019

Ruud Veken

622420036

D5

Michel Commandeur

622551140

Paul Klaver

630726944

D6

Bas Overboom

653916991

Roan Jansen

637219426

E1

Ard Moeijes

610372154

Paul Zult

621158965

E2

Alain vd Velden

644240769

Jacques Foudraine

651144327

E3

Wim van Dorth

648870161

Henk Groen

229572161

E4

Ron vd Jagt

630272510

Erwin vd Berg

627740957

E5

Hans Bleeker

229572196

Simon Commandeur Sr.

653706202

E6

Ron Meester

610184794

Martijn v Etten

Dames deelnemers dinsdagavond

Naam 1

Telefoon

Naam 2

Telefoon

F1

Hannelore Lamers

610631859

Nel Hopman

612609882

F2

Marjan Loos

229571522

Serina Loos

229571522

F3

Mieke Beerepoot

610068270

Danielle Ooms

623228981

F4

Maaike Bakker

229573395

Tineke Schouten

229572442

F5

Danah Nijsingh

623833078

Cindy Overboom

623833078

G1

Milan Heddes

623822108

Cheryl Poots

652088674

G2

Michelle Schipper

627421715

Moniek Ootes

637404563

G3

Danielle Rozemond

628142644

Michelle Plantfeber

612181388

G4

Coby Laan

Angelique Laan

229572139

G5

Ellen Ooms

637424016

Thea Steltenpool

627142709

Reserve dinsdagavond

Ben Vrenegoor

649635845

7

Timo v Tilburg

631762351

9

Marcel Hendriks

621881487

8

Robalt Kaldenbach

651776611

8

 

Wim Overboom

643599030

7

 

Gerard v Paassen

623172092 8

 

Greet vd Steen

651314679

8

Elly Steltenpool

610392783

7

Soukja Endering

652678510

5

Gerda Schouten

628660653

7

Verina Bernard

648166591

7