Logo

Sponsors

 
Gemeten  23:40
Temp1°C
WindZO6 bft
LV-  
 

indeling openingstoernooi 19 maart

BEGIN TIJD BAAN 1       BAAN 2 BAAN 5 BAAN 6       BAAN 3       BAAN 4
12:00 Aaron Bruins Anne Hegeman Frederique Bruins Daan Zweet
tegen tegen tegen tegen
Danny Kraakman Lara Hoogland Jillian van Langen Kevin Spruit
12:30 Merel Koeleman Kevin Spruit
Danny Kraakman Aaron Bruins Tristan Dekker Joris Groot
tegen tegen tegen tegen
Sem Romein Timo Schouten Wietse Groot Frederique Bruins
Lara Hoogland Daan Zweet
13:00 Youri de Roo
Merel Koeleman Kevin Spruit Wietse Groot
tegen tegen tegen
Anne Hegeman Jillian van Langen Daan Zweet
Tristan Dekker
13:30 Maud v.d. Guchte
Timo Schouten Lucas Bakker Jillian van Langen Tristan Dekker
tegen tegen tegen tegen
Sem Romein Aaron Bruins Joris Groot Frederique Bruins
Wietse Groot
14:00 Youri de Roo
Julia v.d. Guchte Joris Groot Mats Otsen
tegen tegen tegen
Merel Koeleman Max de Graaff Daan Zweet
Sam de Graaff
14:30 Mats Otsen
Sem Romein Sam de Graaff Jillian van Langen Rood
tegen tegen tegen tegen
Lucas Bakker Stijn Schouten Max de Graaff Rood
Maud v.d. Guchte
15:00 Julia v.v Guchte
Danny Kraakman Maud v.d. Guchte Stijn Schouten Rood
tegen tegen tegen tegen
Anne Hegeman Sam de Graaff Joris Groot Rood
Lucas Bakker
15:30 Julia v.d. Guchte Wietse Groot Mats Otsen
tegen tegen tegen
Lara Hoogland Max de Graaff Kevin Spruit
16:00 Stijn Schouten
Timo Schouten Max de Graaff Sam de Graaff
tegen tegen tegen
Lucas Bakker Tristan Dekker Youri de Roo
Maud v.d. Guchte
Speler Wedstrijd 1 Wedstrijd 2 Wedstrijd 3 Wedstrijd 4 Wedstrijd 5
Daan Zweet 12.00 12.30 13.00 14.00
Frederique Bruins 12.00 12.30 13.30
Jillian van Langen 12.00 13.00 13.30 14.30
Joris Groot 12.30 13.30 14.00 15.00
Kevin Spruit 12.00 12.30 13.00 15.30
Mats Otsen 14.00 14.30 15.00 15.30
Maud v.d. Guchte 13.30 14.30 15.00 16.00
Max de Graaff 14.00 14.30 15.30 16.00
Sam de Graaff 14.00 14.30 15.00 16.00
Stijn Schouten 14.30 15.00 15.30 16.00
Tristan Dekker 12.30 13.00 13.30 16.00
Wietse Groot 12.30 13.00 13.30 15.30
Youri de Roo 13.00 14.00 15.00 15.30 16.00
Aaron Bruins 12.00 12.30 13.30
Danny Kraakman 12.00 12.30 15.00
Timo Schouten 12.30 13.30 16.00
Lucas Bakker 13.30 14.30 15.00 16.00
Merel Koeleman 12.30 13.00 14.00
Lara Hoogland 12.00 12.30 15.30
Julia v.d. Guchte 14.00 15.00 15.30
Anne Hegeman 12.00 13.00 15.00
Sem Romein 12.30 13.30 14.30
Isa Vellenga Van 14.30 - 15.30
Mika Groenland Van 14.30 - 15.30
Boris Mostert Van 14.30 - 15.30
Elin de Vries Van 14.30 - 15.30
Amy Dekker Van 14.30 - 15.30
Maarten Mostert Van 14.30 - 15.30