Logo

Sponsors

 
Gemeten  10:50
Temp15°C
WindNNW3 bft
LV-  
 

Oliebollentoernooi - indeling

Hieronder tref je de indeling van het Oliebollentoernooi aan. Zoals je ziet is het schema overvol dus zorg dat je op tijd bent voor je wedstrijd. 

17:00

baan 1

Esther Wolda / Stefan Loos   tegen   Ilse Wittenberg / Mark Buis

17:00

baan 2

Marlies van Oosten/ Dennis Buis   tegen   Annemiek Koenders / Nick Ursem

17:00

baan 3

Janneke van Engen/ Thomas Molenaar   tegen   Anita Bontekoning  / Jordi Velzeboer

17:00

baan 4

Danielle Ooms/ Coen Groen   tegen   Marja van het Kaar / Joop Kuperus

17:00

baan 5

Lianne Anema/ Ard Moeijes   tegen   Ellen Ooms / Heico Ramerman

17:00

baan 6

Tineke Wieman/ Henk Groen   tegen   Helma Kuijper  / Robalt Kaldenbach

17:30

baan 1

Michelle Plantfeber/ Dick Rood   tegen   Annemiek Palenstijn / Martijn van Etten

17:30

baan 2

Monique Kotte/ Lars Bakker   tegen   Moniek Ootes / Ron Meester

17:30

baan 3

Nicole Ootes/ Mark Commandeur   tegen   Nicol Commandeur / Mark van der Gracht

17:30

baan 4

Margaret Kok/ Job Gootjes   tegen   Nicolette Schouten / Arjen Deinum

17:30

baan 5

Cindy Overboom/ Michel Commandeur   tegen   Simone Smit / Hans Baart

17:30

baan 6

Danah Nijsingh/ Maikel Stam   tegen   Gerda Schouten / Bob Roozendaal

18:00

baan 1

Ella Pijper/ André Ikink   tegen   Elly Steltenpool / Marcel Pijper

18:00

baan 2

Christine Dankbaar/ Dick Voskuil   tegen   Debora van der Velden / Dennis Appelman

18:00

baan 3

Ellen de Schipper/ Pieter Krijnsen   tegen   Milan Heddes / Robin Heddes

18:00

baan 4

Marina van Eijk/ Timo van Tilburg   tegen   Nicki de Graaff / Ronald Wallaart

18:00

baan 5

Yvon Vriend/ John Boelhouwers   tegen   Marinka Mackaaij / Ardjan Koning

18:00

baan 6

Mirja Kraakman/ Bjorn Otten   tegen   Alice Wallaart / Sander Veeken

18:30

baan 1

Serina Loos/ Justin Trampe   tegen   Marjan Loos / Dennis Dekker

18:30

baan 2

Monique Bakker/ Mark Bijpost   tegen   Cheryl Poots / Martijn Doodeman

18:30

baan 3

Ronald Luurtsema/ Ed Kraakman   tegen   Ivo Otten / Peter Nannings

18:30

baan 4

Alexander van Uden/ Pieter Schouten   tegen   Ruud Veken / Paul Kok

18:30

baan 5

Alain vd Velden/ Paul Klaver   tegen   Ben de Graaff / Robbe-Jan Thieme

18:30

baan 6

Esther Wolda / Marja van het Kaar   tegen   Annemiek Koenders / Janneke van Engen

19:00

baan 1

Ellen Ooms/ Monique Kotte   tegen   Tineke Wieman / Annemiek Palenstijn

19:00

baan 2

Ilse Wittenberg/ Danielle Ooms   tegen   Marlies van Oosten / Anita Bontekoning

19:00

baan 3

Mark Buis/ Coen Groen   tegen   Dennis Buis / Jordi Velzeboer

19:00

baan 4

Stefan Loos/ Joop Kuperus   tegen   Nick Ursem / Thomas Molenaar

19:00

baan 5

Lianne Anema/ Greet van der Steen   tegen   Helma Kuijper  / Michelle Plantfeber

19:00

baan 6

Mark Commandeur/ Bob Roozendaal   tegen   Arjen Deinum / Michel Commandeur

19:30

baan 1

Heico Ramerman/ Lars Bakker   tegen   Henk Groen / Martijn van Etten

19:30

baan 2

Ard Moeijes/ Ron Meester   tegen   Robalt Kaldenbach / Dick Rood

19:30

baan 3

Nicole Ootes/ Gerda Schouten   tegen   Nicolette Schouten / Cindy Overboom

19:30

baan 4

Nicol Commandeur/ Danah Nijsingh   tegen   Margaret Kok / Simone Smit

19:30

baan 5

Mark van der Gracht/ Maikel Stam   tegen   Job Gootjes / Hans Baart

19:30

baan 6

Dennis Appelman/ Timo van Tilburg   tegen   André Ikink / Robin Heddes

20:00

baan 1

Ella Pijper/ Alexander van Uden   tegen   Debora van der Velden / Ronald Luurtsema

20:00

baan 2

Christine Dankbaar/ Pieter Schouten   tegen   Elly Steltenpool / Ivo Otten

20:00

baan 3

Ellen de Schipper/ Paul Kok   tegen   Nicki de Graaff / Peter Nannings

20:00

baan 4

Marina van Eijk/ Ruud Veken   tegen   Moniek Ootes / Ed Kraakman

20:00

baan 5

Marcel Pijper/ Dick Voskuil   tegen   Pieter Krijnsen / Ben de Graaff

20:00

baan 6

Bjorn Otten/ Alain vd Velden   tegen   Ronald Wallaart / Ardjan Koning

20:30

baan 1

Dennis Dekker/ Paul Klaver   tegen   Mark Bijpost / Mark van der Gracht

20:30

baan 2

Justin Trampe/ Sander Veeken   tegen   Martijn Doodeman / John Boelhouwers

20:30

baan 3

Serina Loos/ Milan Heddes   tegen   Cheryl Poots / Yvon Vriend

20:30

baan 4

Marjan Loos/ Mirja Kraakman   tegen   Monique Bakker / Marinka Mackaaij

20:30

baan 5

Robbe-Jan Thieme/ Marianne van de Guchte   tegen   René van de Guchte / Kim van der Gulik

20:30

baan 6

Ellen Ooms/ Lars Bakker   tegen   Helma Kuijper  / Dick Rood

21:00

baan 1

Esther Wolda / Joop Kuperus   tegen   Marlies van Oosten / Jordi Velzeboer

21:00

baan 2

Ilse Wittenberg/ Coen Groen   tegen   Annemiek Koenders / Thomas Molenaar

21:00

baan 3

Janneke van Engen/ Nick Ursem   tegen   Alice Wallaart / Mark Buis

21:00

baan 4

Anita Bontekoning / Dennis Buis   tegen   Marja van het Kaar / Stefan Loos

21:00

baan 5

Lianne Anema/ Ron Meester   tegen   Tineke Wieman / Martijn van Etten

21:00

baan 6

Simone Smit/ Job Gootjes   tegen   Gerda Schouten / Mark Commandeur

21:30

baan 1

Michelle Plantfeber/ Robalt Kaldenbach   tegen   Monique Kotte / Heico Ramerman

21:30

baan 2

Annemiek Palenstijn/ Henk Groen   tegen   Greet van der Steen / Ard Moeijes

21:30

baan 3

Nicole Ootes/ Bob Roozendaal   tegen   Danielle Ooms / Hans Baart

21:30

baan 4

Nicol Commandeur/ Maikel Stam   tegen   Nicolette Schouten / Michel Commandeur

21:30

baan 5

Cindy Overboom/ Arjen Deinum   tegen   Danah Nijsingh / Ardjan Koning

21:30

baan 6

Marinka Mackaaij/ Mark Bijpost   tegen   Milan Heddes / Justin Trampe

22:00

baan 1

Ella Pijper/ Marina van Eijk   tegen   Christine Dankbaar / Ellen de Schipper

22:00

baan 2

Debora van der Velden/ Moniek Ootes   tegen   Elly Steltenpool / Nicki de Graaff

22:00

baan 3

Serina Loos/ Sander Veeken   tegen   Monique Bakker / Robbe-Jan Thieme

22:00

baan 4

Marjan Loos/ Bjorn Otten tegen   Cheryl Poots / John Boelhouwers

22:00

baan 5

Marianne van de Guchte/ Martijn Doodeman   tegen   Mirja Kraakman / Dennis Dekker

22:00

baan 6

Ivo Otten/ Ben de Graaff   tegen   Alexander van Uden / Dick Voskuil

22:30

baan 1

Ronald Luurtsema/ André Ikink   tegen   Pieter Schouten / Marcel Pijper

22:30

baan 2

Peter Nannings/ Pieter Krijnsen   tegen   Ruud Veken / Robin Heddes

22:30

baan 3

Ed Kraakman/ Timo van Tilburg   tegen   Paul Kok / Ronald Wallaart

22:30

baan 4

Yvon Vriend/ Kim van der Gulik   tegen   Alice Wallaart / Margaret Kok

22:30

baan 5

René van de Guchte/ Alain vd Velden   tegen   Paul Klaver / Dennis Appelman

22:30

baan 6