Logo

Sponsors

 
Gemeten  11:20
Temp25°C
WindONO4 bft
LV-  
 

Oliebollentoernooi - indeling

Hieronder tref je de indeling van het Oliebollentoernooi aan. Zoals je ziet is het schema overvol dus zorg dat je op tijd bent voor je wedstrijd.

17:15

baan 1

Esther Overboom

&

Dennis Buis

vs.

Marlies van Oosten

&

Mark Buis

17:15

baan 2

Anneli Ooms

&

Thomas Molenaar

vs.

Janneke van Engen

&

Simon Commandeur

17:15

baan 3

Mieke Beerepoot

&

Hank Schipper

vs.

Danah Nijsingh

&

Coen Groen

17:15

baan 4

Nicole Ootes

&

Arjen Deinum

vs.

Mariet Schipper

&

Hans van der Gulik

17:15

baan 5

Daniëlle Ooms

&

Wim Overboom

vs.

Cindy Overboom

&

Sander Veeken

17:15

baan 6

Kirsten Plantfeber

&

Gilbert van Ophem

vs.

Marja Baart

&

Peter Bakker

17:45

baan 1

Babette Bakker

&

Ivan de Boer

vs.

José van der Gulik

&

Marcel Hegeman

17:45

baan 2

Daniëlle Fine

&

Peter Nannings

vs.

Monique Bakker

&

Ard Moeijes

17:45

baan 3

Kitty Bijvoet

&

Hans Baart

vs.

Elly Steltenpool

&

Bob Roozendaal

17:45

baan 4

Ella Pijper

&

Henk Groen

vs.

Madeleine Bakels

&

Jaap Wolda

17:45

baan 5

Kathelijne van de Pasch

&

Ardjan Koning

vs.

José Bleeker

&

Paul Zult

17:45

baan 6

Tineke Wieman

&

Jacques Foudraine

vs.

Michelle Plantfeber

&

Marcel Meijer

18:15

baan 1

Sandra Tjerks

&

Erwin van den Berg

vs.

Cindy van den Berg

&

Ivo Otten

18:15

baan 2

Maureen Stam

&

Rob Stuijt

vs.

Saskia Brekelmans

&

Ronald Luurtsema

18:15

baan 3

Yvon Vriend

&

Dick Voskuil

vs.

Daniëlle Rozemond

&

Ron van der Jagt

18:15

baan 4

Cheryl Poots

&

Dick Lukasse

vs.

Laurien Bedorf

&

Coen Nijenhuis

18:15

baan 5

John Boelhouwers

&

Bjorn Otten

vs.

Jan Ootes

&

Michel Commandeur

18:15

baan 6

Ben de Graaff

&

Joost de Lange

vs.

Heico Ramerman

&

Peter Kraakman

18:45

baan 1

Serina Loos

&

Remy Jansen

vs.

Astrid Kolk

&

Stefan Loos

18:45

baan 2

Henny Nijdam

&

Rick Koeleman

vs.

Marjan Loos

&

Robbe-Jan Thieme

18:45

baan 3

Anita Bontekoning

&

Paul Klaver

vs.

Debora Steman

&

Rick de Bruin

18:45

baan 4

Stefanie Veken

&

Willem Overboom

vs.

Kristi Hoogland

&

Harmen Vellenga

18:45

baan 5

Dennis Dekker

&

Mark Commandeur

vs.

Nick Ursem

&

Joop Kuperus

18:45

baan 6

Jeroen van Schaick

&

Michel Pronk

vs.

Jos Kamp

&

Alain van der Velden

19:15

baan 1

Esther Overboom

&

Mariet Schipper

vs.

Daniëlle Ooms

&

Mieke Beerepoot

19:15

baan 2

Marlies van Oosten

&

Nicole Ootes

vs.

Anneli Ooms

&

Danah Nijsingh

19:15

baan 3

Mark Buis

&

Arjen Deinum

vs.

Thomas Molenaar

&

Coen Groen

19:15

baan 4

Dennis Buis

&

Hans van der Gulik

vs.

Simon Commandeur

&

Hank Schipper

19:15

baan 5

Janneke van Engen

&

Monique Bakker

vs.

Marja Baart

&

Babette Bakker

19:15

baan 6

Cindy Overboom

&

Daniëlle Fine

vs.

Kirsten Plantfeber

&

Michelle Plantfeber

19:45

baan 1

Sander Veeken

&

Peter Nannings

vs.

Gilbert van Ophem

&

Marcel Hegeman

19:45

baan 2

Wim Overboom

&

Ard Moeijes

vs.

Peter Bakker

&

Ivan de Boer

19:45

baan 3

Kitty Bijvoet

&

José van der Gulik

vs.

Madeleine Bakels

&

Kathelijne van de Pasch

19:45

baan 4

Elly Steltenpool

&

Tineke Wieman

vs.

Ella Pijper

&

José Bleeker

19:45

baan 5

Bob Roozendaal

&

Jacques Foudraine

vs.

Henk Groen

&

Paul Zult

19:45

baan 6

Hans Baart

&

Marcel Meijer

vs.

Jaap Wolda

&

Ardjan Koning

20:15

baan 1

Ivo Otten

&

Joost de Lange

vs.

Dick Voskuil

&

John Boelhouwers

20:15

baan 2

Ronald Luurtsema

&

Peter Kraakman

vs.

Jan Ootes

&

Dick Lukasse

20:15

baan 3

Ron van der Jagt

&

Heico Ramerman

vs.

Erwin van den Berg

&

Bjorn Otten

20:15

baan 4

Coen Nijenhuis

&

Ben de Graaff

vs.

Michel Commandeur

&

Rob Stuijt

20:15

baan 5

Sandra Tjerks

&

Cheryl Poots

vs.

Yvon Vriend

&

Maureen Stam

20:15

baan 6

Saskia Brekelmans

&

Daniëlle Rozemond

vs.

Cindy van den Berg

&

Laurien Bedorf

20:45

baan 1

Dennis Dekker

&

Rick Koeleman

vs.

Jeroen van Schaick

&

Stefan Loos

20:45

baan 2

Nick Ursem

&

Remy Jansen

vs.

Jos Kamp

&

Robbe-Jan Thieme

20:45

baan 3

Joop Kuperus

&

Willem Overboom

vs.

Alain van der Velden

&

Rick de Bruin

20:45

baan 4

Mark Commandeur

&

Paul Klaver

vs.

Michel Pronk

&

Harmen Vellenga

20:45

baan 5

Serina Loos

&

Stefanie Veken

vs.

Henny Nijdam

&

Anita Bontekoning

20:45

baan 6

Marjan Loos

&

Debora Steman

vs.

Astrid Kolk

&

Kristi Hoogland

21:15

baan 1

Esther Overboom

&

Hans van der Gulik

vs.

Anneli Ooms

&

Coen Groen

21:15

baan 2

Marlies van Oosten

&

Arjen Deinum

vs.

Janneke van Engen

&

Hank Schipper

21:15

baan 3

Mieke Beerepoot

&

Simon Commandeur

vs.

Nicole Ootes

&

Mark Buis

21:15

baan 4

Danah Nijsingh

&

Thomas Molenaar

vs.

Mariet Schipper

&

Dennis Buis

21:15

baan 5

Daniëlle Ooms

&

Ard Moeijes

vs.

Kirsten Plantfeber

&

Marcel Hegeman

21:15

baan 6

Cindy Overboom

&

Peter Nannings

vs.

Marja Baart

&

Ivan de Boer

21:45

baan 1

Babette Bakker

&

Peter Bakker

vs.

Daniëlle Fine

&

Sander Veeken

21:45

baan 2

José van der Gulik

&

Gilbert van Ophem

vs.

Monique Bakker

&

Wim Overboom

21:45

baan 3

Kitty Bijvoet

&

Marcel Meijer

vs.

Ella Pijper

&

Paul Zult

21:45

baan 4

Elly Steltenpool

&

Jacques Foudraine

vs.

Madeleine Bakels

&

Ardjan Koning

21:45

baan 5

Kathelijne van de Pasch

&

Jaap Wolda

vs.

Tineke Wieman

&

Bob Roozendaal

21:45

baan 6

José Bleeker

&

Henk Groen

vs.

Michelle Plantfeber

&

Hans Baart

22:15

baan 1

Sandra Tjerks

&

Ben de Graaff

vs.

Saskia Brekelmans

&

John Boelhouwers

22:15

baan 2

Maureen Stam

&

Heico Ramerman

vs.

Cindy van den Berg

&

Jan Ootes

22:15

baan 3

Yvon Vriend

&

Peter Kraakman

vs.

Laurien Bedorf

&

Bjorn Otten

22:15

baan 4

Cheryl Poots

&

Joost de Lange

vs.

Daniëlle Rozemond

&

Michel Commandeur

22:15

baan 5

Ivo Otten

&

Coen Nijenhuis

vs.

Ronald Luurtsema

&

Ron van der Jagt

22:15

baan 6

Rob Stuijt

&

Dick Voskuil

vs.

Erwin van den Berg

&

Dick Lukasse

22:45

baan 1

Astrid Kolk

&

Dennis Dekker

vs.

Serina Loos

&

Jos Kamp

22:45

baan 2

Marjan Loos

&

Nick Ursem

vs.

Henny Nijdam

&

Jeroen van Schaick

22:45

baan 3

Debora Steman

&

Joop Kuperus

vs.

Anita Bontekoning

&

Michel Pronk

22:45

baan 4

Kristi Hoogland

&

Mark Commandeur

vs.

Stefanie Veken

&

Alain van der Velden

22:45

baan 5

Harmen Vellenga

&

Stefan Loos

vs.

Rick de Bruin

&

Robbe-Jan Thieme

22:45

baan 6

Paul Klaver

&

Rick Koeleman

vs.

Willem Overboom

&

Remy Jansen