Logo

Sponsors

 
Gemeten  21:10
Temp10°C
WindZW4 bft
LV-  
 
2018 Activiteit
   Categorieën
  
  

  
april
26 april
donderdag
Zomeravondtennis
28 april
zaterdag
Voorjaarscompetitie
29 april
zondag
Voorjaarscompetitie
mei
3 mei
donderdag
Zomeravondtennis
5 mei
zaterdag
Voorjaarscompetitie
6 mei
zondag
Voorjaarscompetitie
6 mei
zondag
09:00 tot
11:30
competitie groene bal
4 banen
10 mei
donderdag
Zomeravondtennis
10 mei
donderdag
09:00 tot
11:30
competitie groene bal
4 banen
10 mei
donderdag
17:00 tot
21:00
vrijdagavond competitie jeugd
11 mei
vrijdag
17:00 tot
21:00
vrijdagavond competitie jeugd
12 mei
zaterdag
Voorjaarscompetitie
13 mei
zondag
Voorjaarscompetitie
13 mei
zondag
09:00 tot
11:30
competitie groene bal
4 banen
17 mei
donderdag
Zomeravondtennis
18 mei
vrijdag
17:00 tot
21:00
vrijdagavond competitie jeugd
19 mei
zaterdag
Voorjaarscompetitie
20 mei
zondag
Voorjaarscompetitie
21 mei
maandag
09:00 tot
11:30
competitie groene bal
4 banen
21 mei
maandag
17:00 tot
21:00
vrijdagavond competitie jeugd
24 mei
donderdag
Zomeravondtennis
25 mei
vrijdag
17:00 tot
21:00
vrijdagavond competitie jeugd
26 mei
zaterdag
Voorjaarscompetitie
27 mei
zondag
Voorjaarscompetitie
27 mei
zondag
09:00 tot
11:30
competitie groene bal
4 banen
31 mei
donderdag
Zomeravondtennis
juni
1 juni
vrijdag
17:00 tot
21:00
vrijdagavond competitie jeugd
2 juni
zaterdag
Voorjaarscompetitie
3 juni
zondag
09:00 tot
11:30
competitie groene bal
4 banen
7 juni
donderdag
Zomeravondtennis
7 juni
donderdag
15:00 tot
19:00
clubkampioenschappen jeugd
2- 4 banen
8 juni
vrijdag
15:00 tot
19:00
clubkampioenschappen jeugd
2- 4 banen
8 juni
vrijdag
17:00 tot
21:00
vrijdagavond competitie jeugd
9 juni
zaterdag
10:00 tot
17:00
clubkampioenschappen jeugd
4 banen
10 juni
zondag
09:00 tot
11:30
competitie groene bal
4 banen
10 juni
zondag
10:00 tot
17:00
clubkampioenschappen jeugd
4 banen
10 juni
zondag
10:00 tot
12:00
Worldtour 2018
4 banen
12 juni
dinsdag
15:00 tot
19:00
clubkampioenschappen jeugd
2- 4 banen
13 juni
woensdag
15:00 tot
19:00
clubkampioenschappen jeugd
2- 4 banen
14 juni
donderdag
Zomeravondtennis
14 juni
donderdag
15:00 tot
19:00
clubkampioenschappen jeugd
2- 4 banen
15 juni
vrijdag
15:00 tot
19:00
clubkampioenschappen jeugd
2- 4 banen
17 juni
zondag
10:00 tot
12:00
Worldtour 2018
4 banen
18 juni
maandag
15:00 tot
19:00
clubkampioenschappen jeugd
2- 4 banen
19 juni
dinsdag
15:00 tot
19:00
clubkampioenschappen jeugd
2- 4 banen
20 juni
woensdag
15:00 tot
19:00
clubkampioenschappen jeugd
2- 4 banen
21 juni
donderdag
Zomeravondtennis
21 juni
donderdag
15:00 tot
19:00
clubkampioenschappen jeugd
2- 4 banen
22 juni
vrijdag
Bourgondisch toernooi
22 juni
vrijdag
15:00 tot
19:00
clubkampioenschappen jeugd
2- 4 banen
23 juni
zaterdag
10:00 tot
17:00
clubkampioenschappen jeugd
4 banen
24 juni
zondag
10:00 tot
17:00
clubkampioenschappen jeugd
4 banen
24 juni
zondag
10:00 tot
12:00
Worldtour 2018
4 banen
28 juni
donderdag
Zomeravondtennis
29 juni
vrijdag
17:00 tot
21:00
Funmasters (middelbare jeugd)
6 banen
30 juni
zaterdag
Noordhoevetoernooi
juli
1 juli
zondag
Noordhoevetoernooi
2 juli
maandag
Noordhoevetoernooi
3 juli
dinsdag
Noordhoevetoernooi
4 juli
woensdag
Noordhoevetoernooi
5 juli
donderdag
Noordhoevetoernooi
5 juli
donderdag
Zomeravondtennis
6 juli
vrijdag
Noordhoevetoernooi
7 juli
zaterdag
Noordhoevetoernooi
8 juli
zondag
Noordhoevetoernooi
12 juli
donderdag
Zomeravondtennis
14 juli
zaterdag
12:00 tot
12:00
zomerkamp
4 banen
15 juli
zondag
12:00 tot
12:00
zomerkamp
4 banen
19 juli
donderdag
Zomeravondtennis
26 juli
donderdag
Zomeravondtennis
augustus
2 augustus
donderdag
Zomeravondtennis
9 augustus
donderdag
Zomeravondtennis
16 augustus
donderdag
Zomeravondtennis
23 augustus
donderdag
Zomeravondtennis
30 augustus
donderdag
Zomeravondtennis
september
1 september
zaterdag
Allesmagmixmoet-toernooi
6 september
donderdag
Zomeravondtennis
9 september
zondag
10:00 tot
12:00
Worldtour 2018
4 banen
13 september
donderdag
Zomeravondtennis
14 september
vrijdag
Clubkampioenschappen Enkel + Mix
15 september
zaterdag
Clubkampioenschappen Enkel + Mix
16 september
zondag
Clubkampioenschappen Enkel + Mix
16 september
zondag
10:00 tot
12:00
Worldtour 2018
4 banen
17 september
maandag
Clubkampioenschappen Enkel + Mix
18 september
dinsdag
Clubkampioenschappen Enkel + Mix
19 september
woensdag
Clubkampioenschappen Enkel + Mix
20 september
donderdag
Clubkampioenschappen Enkel + Mix
21 september
vrijdag
Clubkampioenschappen Enkel + Mix
22 september
zaterdag
Clubkampioenschappen Enkel + Mix
23 september
zondag
Clubkampioenschappen Enkel + Mix
24 september
maandag
Clubkampioenschappen Enkel + Mix
25 september
dinsdag
Clubkampioenschappen Enkel + Mix
26 september
woensdag
Clubkampioenschappen Enkel + Mix
27 september
donderdag
Clubkampioenschappen Enkel + Mix
28 september
vrijdag
Clubkampioenschappen Enkel + Mix
29 september
zaterdag
Clubkampioenschappen Enkel + Mix
30 september
zondag
10:00 tot
12:00
Worldtour 2018
4 banen
oktober
2 oktober
dinsdag
Winteravondcompetitie
4 oktober
donderdag
Winteravondcompetitie
7 oktober
zondag
10:00 tot
12:00
Worldtour 2018
4 banen
9 oktober
dinsdag
Winteravondcompetitie
11 oktober
donderdag
Winteravondcompetitie
12 oktober
vrijdag
18:00 tot
21:00
halloween toernooi jeugd
5 banen
13 oktober
zaterdag
Halloweentoernooi
14 oktober
zondag
Halloweentoernooi
15 oktober
maandag
Halloweentoernooi
16 oktober
dinsdag
Halloweentoernooi
16 oktober
dinsdag
Winteravondcompetitie
17 oktober
woensdag
Halloweentoernooi
18 oktober
donderdag
Halloweentoernooi
18 oktober
donderdag
Winteravondcompetitie
19 oktober
vrijdag
Halloweentoernooi
20 oktober
zaterdag
Halloweentoernooi
21 oktober
zondag
Halloweentoernooi
23 oktober
dinsdag
Winteravondcompetitie
25 oktober
donderdag
Winteravondcompetitie
30 oktober
dinsdag
Winteravondcompetitie
november
1 november
donderdag
Winteravondcompetitie
4 november
zondag
11:00 tot
16:00
sluitingstoernooi
6 banen
6 november
dinsdag
Winteravondcompetitie
8 november
donderdag
Winteravondcompetitie
13 november
dinsdag
Winteravondcompetitie
15 november
donderdag
Winteravondcompetitie
20 november
dinsdag
Winteravondcompetitie
22 november
donderdag
Winteravondcompetitie
27 november
dinsdag
Winteravondcompetitie
29 november
donderdag
Winteravondcompetitie
december
4 december
dinsdag
Winteravondcompetitie
6 december
donderdag
Winteravondcompetitie
11 december
dinsdag
Winteravondcompetitie
13 december
donderdag
Winteravondcompetitie
18 december
dinsdag
Winteravondcompetitie
20 december
donderdag
Winteravondcompetitie
25 december
dinsdag
Winteravondcompetitie
27 december
donderdag
Winteravondcompetitie
29 december
zaterdag
10:30 tot
15:30
Oliebollentoernooi junioren met bingo